Nem, nem, nem a NaNoWriMo miatt feledkeztem el róla, hanem két napos csapatépítő tréningen voltam, ezért csúszott át mára a hálás hétfő, illetve hálás kedd. :)
Amiért hálás vagyok:
♥ jó hangulatú, hasznos, érdekes, jól szervezett, emberi és minden szempontból kellemes csalódást jelentő csapatépítő tréning ♥ eső ♥ Balaton parti séta ♥ nótázás este az esőben ♥ A csitári hegyek alatt duett a nagyon nagy főnökömmel ♥ ötletelés és marketing-tanácsadás ♥ szembesülni önmagammal és a kategóriáimmal ♥ sok-sok ötlet, amikről, huhh, mind írni akarok nektek, de erre valószínűleg csak a nanó után kerülhet sor ♥ NaNoWriMo, azaz egy hónapos regényíró kihívás, amin eddig szintén roppant kellemes csalódást okozok magamnak, csak úgy pörög az a szószámláló (az oldalsó sávban is látható itt a blogon, a számlálóra kattintva pedig eljuthattok a nanós profilomhoz ♥ hosszú hétvége ♥ szokásos heti-kétheti, kandalló előtti, díványos pszichológusi megbeszélésem az anyósommal ♥ Peti újra munkába állt – ugyan jobban örülnék, ha még pihentetné a lábát, de ha már így döntött, akkor örülök neki, hogy bírja ♥ a munkatársai segítsége és megértése ♥ a főnöke maximálisan emberséges és támogató hozzáállása ♥ összefutni skype-on a húgommal ♥ Dió, ahogy két nap távollét után üdvözöl ♥ kényelmes kosztüm nadrág és csini csizma ♥ gumicukor-bűnözés az autóban csapatépítőről hazafelé ♥ háztól házig fuvar ♥ férfiúi tolerancia a PH – Pici Hólyag szindrómámmal szemben :P ♥
Ti miért vagytok hálásak?
Amiért hálás vagyok:
-hálás kedd :)
-német tanfolyam
-mai ráérős, kikapcsolódós rajzolós délutánért
-sétákért a fiammal
-beszélgetésekért a lányommal
-mert körvonalazódnak a fejemben a karácsonyi ajándékok
-Határtalan gondolatok c. könyvért
-Gyuri bácsi előadásáért- annyira jó volt
-anyukámért, aki támogatja a terveimet
-mert eső előtt még a kertem nagy részét fel tudtam ásni
-a fizumért
-a férjemért, aki megfőz, amíg németen vagyok
– a türelmes némettanárunkért
Új élet – új munka – új otthon – everything its ok (; – macskák otthon – macskák a munkahelyen – barátok, akik messze vannak, de írnak vagy hívnak – német tanfolyamra megyünk.
♥